Hakkımızda

İstanbul Avrupa yakası Bahçelievler yenibosna da hizmet veren atp besyo hazırlık kursu 2016 yılından bu yana hizmet vermektedir. İstanbul’da beden eğitimi hazırlık alanında getirdiği metotlarla sadece İstanbul’da değil Türkiye’de önde gelen hazırlık kursu olmuştur.Yılların getirdiği tecrübesiyle spor akademisinde hazırlıkta çığır açıp besyo yetenek sınavların da sayısız rekorlara imza atmıştır. Her zaman kendisini yenileyen ve kendine özgü çalışma konsepti bir besyo hazırlık kursundan beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Her besyo sınavın yerinde başarıları ile türkiye’nin en başarı kurslarından biri olduğunu fazlasıyla kanıtlamıştır.

MİSYON & METOD

Amacımız; kalitede başarıyı hedefleyen, öğrenci-veli odaklı yaklaşımı, bilimsel tekniklere uygun antrenmanları ve nitelikli çalışmaları ile başarı kriterlerini ön planda tutmaktadır. Öğrenci profili; kendisine güvenen, kişilikli, paylaşmayı bilen, disiplinli kişilerden oluşan tek spor akademileri hazırlık kursuyuz.Kurslarımıza katılan öğrencilerimiz yüksek başarı oranıyla hedefledikleri bölümlere yerleşmektedir. BESYO hedefinize ulaşmanız için, sportif ve psikolojik açıdan yanınızda yer alarak, potansiyelinizin maksimumuna ulaşmanızı sağlıyoruz.

NEDEN ATP SPOR AKADEMİSİ ?

ATP Spor Akademileri olarak sizleri yaklaşık 9 aylık yoğunlaştırılmış bir eğitime tabi tutuyoruz. Bu eğitimlerde öğrencilerin bireysel özellikleri göz önünde bulundurularak temel motorik özelliklerinin (Kuvvet, Dayanıklılık, Sürat, Esneklik ve Koordinasyon) geliştirilmesini sağlamak temel hedefimizdir.Deneyimli antrenörlerimizle teknik-taktik, teorik-pratik, çalışmalarla uygun ortamlardaki bilimsel metotlar ve doğru stratejilerle sınav öncesi ve sınav esnasında psikolojik hazırlıklar yaparak öğrenci motivasyonunu en üst düzeyde tutmaktır. Bu bağlamda BESYO bölümlerine (Beden Eğitimi Öğretmenliği, Antrenörlük Eğitimi, Spor Yöneticiliği ve Rekreasyon) adayları yetiştirmek amacımızdır.
" EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ "

BİZİ TAKİP EDİN

İLETİŞİME GEÇ

Fevziçakmak Mahallesi, 34194 Bahçelievler/İstanbul
0505 750 8182
gokturk_ekim@hotmail.com